Wspaniałą mieliśmy jesień w tym roku. Agata i Szymek wykorzystali piekną aurę. Zapraszam na fragmenty spaceru z promienną Mamą i jej dzieciakami :)

Add a comment

Dalej:Jesienna sesja Agaty , Szymka i...

Kolejną wyjątkową Rodzinę zabrałam w moje ulubione miejsce zdjęciowe. Taka sesja to za każdym razem inna przygoda. Czasem jelonek wyskakuje zza pleców, czasem ścigamy zająca. Tym razem wyprawa była kulinarna: poziomki...mmmmm.  Uwielbiam pokazywać Wam gdzie mieszkam. Każdego dnia mam moment zatrzymania i zachwytu. W cudownym miejscu stoi mój dom. Polska jest piękna! Nie wyobrażam sobie powrotu do miasta. Z przyjemnością dzielę się z Wami moim zachwytem!

 

Add a comment

Dalej:Poziomkowa Sesja Rodzinna

Karolina zajmuje się pomaganiem. Na przekór własnym kłopotom. Pomogła także i nam, gdy ratowaliśmy Lotkę (chorą klacz). Zapraszam na spacer z Mamą o wielkim sercu i jej cudownymi dzieciakami Jankiem i Julką <3

Add a comment

Dalej:Karolina, Janek i Julka - Sesja rodzinna.

Jeziorko ukryte przed światem w lesie, gorący wiosenny poranek; Madzia, Rafał i Natalka pod sercem Mamy. To nasze pierwsze spotkanie, kolejne gdy Natalka będzie już po "tej" stronie brzucha. Zapraszam na spacer pełen miłości i oczekiwania.

Add a comment

Czytaj więcej: W oczekiwaniu na Natalkę - sesja rodzinna.

TuLisMaNore Cafe to moje ulubione miejsce w Rudzie Śląskiej. Swojskie jedzenie i świetna atmosfera. Polecam serdecznie! Tym razem miałam okazję fotografować Warsztaty Kulinarne dla dzieciaków prowadzone przez Szefową czyli Izę i Mistrza Kuchni czyli Darka w nowym punkcie, który Lis otwiera dla swoich klientów. Zabawa była przednia, a efekty smakowite! Zapraszam na pizzę !!!

Add a comment

Dalej:Warsztaty Kulinarne z TuLisMaNoreCafe